Yasal Uyarı

UYGULAMA SADECE YASAL KULLANIM İÇİN UYGUNDUR.

Lisanslı yazılımı size ait olmayan bir cihaza yüklemek, geçerli yasaların ve yerel yargı ve yasalarının ihlalidir. Yasalara göre bu lisanslı yazılımı indirmeden önce kişiye, onu izlemek istediğinizi bildirmelisiniz. Bu şartın ihlali, ihlal edene ağır parasal ve cezai yaptırımlarla sonuçlanabilir. Lisanslı Yazılımı kurmadan ve kullanmadan önce kendi yetki alanınızda kullanmanın yasallığı konusunda kendi hukuk danışmanınızla iletişime geçiniz. Lisanslı Yazılımı bu tür bir cihaza kurmaktan yalnızca siz sorumlusunuz ve Fully Mobil sorumlu tutulamayacağının farkındasınızdır.

Bu sitede yer alan ve satışı yapılan tüm ürünler, reşit olmayan, alzheimer ve aklı dengesine, karar yetkilerine sahip olamayan bireylerin, Güvenliğini, hayatını kontrol altında tutmak amacıyla satılmaktadır.

Telefon takip Programlarının Özel hayatın İhlali, tehdit ve şantaj, menfaat sağlamak amacıyla kullanımı T.C. Yasalarına Göre Suç olduğunu hatırlatalım. Bu ve buna benzer kötü niyetli kullanımlardan sitemiz sorumlu değildir. İçeriğinde de belirtildiği üzere (” reşit olmayan, alzheimer ve aklı dengesine, karar yetkilerine sahip olamayan bireylerin, Güvenliğini, hayatını kontrol altında tutmak amacıyla satılmaktadır.”) satılmaktadır.

Bu programın kullanımı ile ilgili detayları ve yasal yükümlülükleri Hukuk Bürosundan öğrenebilir, destek alabilirsiniz.

https://kidsshieldtr.com.tr